Total masterpoints: 312.82 earned by 70 players. Total attendance: 86 tables. 
1 22.63 En Hay, Highlands Ranch CO 
2 22.63 Allen Kane, Highlands Ranch CO 
3 17.83 Dick Jones, Cedaredge CO 
4 17.83 Dianne Jones, Cedaredge CO 
5 14.41 Michael Thorpe, Montrose CO 
6 14.41 Martyn Cooper, Crested Butte CO 
7 10.67 Marilyn McLaughlin, Grand Junction CO 
8 10.67 Carolyn Wiley, Grand Junction CO 
9 9.18 Tom Koehler, Montrose CO 
10 9.18 Patricia McKinley, Telluride CO 
11 7.27 John Van Ness, Carbondale CO 
12 6.70 Wayne Caplan, Durango CO 
13 6.70 Don Squires, Durango CO 
14 6.54 Willa Beatty, Durango CO 
15 6.54 Sharon Brown, Durango CO 
16 6.42 Rocky Otto, Grand Junction CO 
17 6.42 Cheryl Spray, Grand Junction CO 
18 5.33 Annie Hauck, Montrose CO 
19 4.63 James Beatty, Durango CO 
20 4.63 Bill Longfellow, South Fork CO 
21 4.62 Helen Bledsoe, Grand Junction CO 
22 4.50 Karen Kribs, Aspen CO 
23 4.50 Dorothy Segel, Carbondale CO 
24 3.86 Ruth Turner, Estes Park CO 
25 3.86 Jim Turner, Estes Park CO 
26 3.38 Douglas Feisler, Montrose CO 
27 3.36 Michael Hamilton, Montrose CO 
28 3.36 Gail Hamilton, Montrose CO 
29 3.17 Jim Churchill, Cedaredge CO 
30 3.17 Annee Laird, Montrose CO 
31 3.09 Pam Michael, Colorado Spgs CO 
32 2.75 Walter Farnham, Norwood CO 
33 2.75 Richard Haggerty, Telluride CO 
34 2.70 Keith Nichols, Crawford CO 
35 2.70 Jeanette Roberts, Delta CO 
36 2.48 Arjun Singh, Lakewood CO 
37 2.29 John Heideman, Grand Junction CO 
38 2.29 Jean Paradis, Grand Junction CO 
39 2.29 Gail Cizek, Grand Junction CO 
40 2.29 Charles Cizek, Marco Island FL 
41 2.15 W Darlene Clark, Grand Junction CO 
42 2.15 Judith Tirpack, Grand Junction CO 
43 2.04 Mary Ann Rose, Erie CO 
44 1.96 Sharon Snyder, Grand Junction CO 
45 1.96 Jeffrey Phillips, Grand Junction CO 
46 1.95 Deb Nelson, Basalt CO 
47 1.62 Jill Fink, Carbondale CO 
48 1.62 Diane Morgan, Carbondale CO 
49 1.52 Mary Brown, Crested Butte CO 
50 1.52 Fred Seipp, Dallas TX 
51 1.36 Robert Desjardin, Albuquerque NM 
52 1.36 Norma Mearns, Albuquerque NM 
53 1.32 Laurene Barnett, Montrose CO 
54 1.32 Donald Barnett, Montrose CO 
55 1.27 Susan Crawford, Gunnison CO 
56 1.27 Arden Anderson, Gunnison CO 
57 1.14 Gregory Wyatt, Montrose CO 
58 1.14 Diane Wyatt, Montrose CO 
59 1.10 Rose Fink, Steamboat Spgs CO 
60 1.10 Howard Fink, Steamboat Spgs CO 
61 0.95 Jan Jones, Grand Junction CO 
62 0.95 Dale Jones, Grand Junction CO 
63 0.92 Willis Johnson, Longmont CO 
64 0.92 Thelma Jenkins, Montrose CO 
65 0.92 Ruth Johnson, Longmont CO 
66 0.92 Linda Borof, Ridgway CO 
67 0.65 Jacquelyn Gannon, Paonia CO 
68 0.65 Gretchen Nicholoff, Hotchkiss CO 
69 0.52 Lauren Solomon, Edwards CO 
70 0.52 Berton Solomon, Edwards CO